Ko reikia kiekvienai mamai

Mielos ikimokyklinukų Mamos, kviečiame Jus į susitikimus „Ko reikia kiekvienai mamai”!

Kiekvienai mamai reikia pasikalbėti apie kasdieninius rūpesčius ir džiaugsmus, pasidalinti patirtimi, būti priimtai, augti kaip asmenybei, jausti savo darbo vertę, norint ir toliau eiti per gyvenimą spinduliuojant meilę.

Kviečiame į 12 susitikimų ciklą, kuriuose remsimės knygos apie devynis pagrindinius mamų poreikius „Ko reikia kiekvienai mamai” įžvalgomis.

Susitikimų tikslai:

  • drauge išmokti stabtelti, skirti LAIKO SAU ir suprasti SAVO POREIKIUS,
  • pripildyti save BENDRYSTE su kitomis mamomis prie arbatos puodelio,
  • atgauti GYVENIMO DŽIAUGSMĄ ir tapti laimingesnėmis moterimis, o tuo pačiu ir geresnėmis mamomis.

Pirmasis susitikimas vyks 2019 metų spalio 24 dieną (ketvirtadienį), 10:30 – 12:00 val. Eucharistinio Jėzaus seserų vienuolijos namuose, Didžioji g. 36A, šalia šv. Kazimiero bažnyčios. Iš viso bus 12 grupės susitikimų, kurie vyks kartą per savaitę, ketvirtadieniais 10:30 – 12:00 val.

Vieno susitikimo auka 3 eurai arba 30 eurų už visus susitikimus (organizacinėms reikmėms padengti). Mokestis neturėtų būti kliūtis dalyvauti susitikimuose.

Susitikimai visoms mamoms duos daugiau naudos jei jie vyks be vaikų. Tai puiki proga pasirūpinti savo poreikiais pasitelkiant tėčių, senelių, kaimynų ar kitokią pagalbą. Tačiau tai neturėtų būti kliūtis Jūsų dalyvavimui. Jei kitokių galimybių neturite ar jei vaikelis labai mažas, atvykite kartu.

Susitikimus ves trijų vaikučių mama Sigita Turskienė.

Būtina išankstinė registracija.
Kontaktai registracijai ar pasiteiravimui: tel.: +370 682 42880 arba sigita.gumauskaite@gmail.com
Mamų susitikimus organizuoja: Vilniaus šv. Jonų bažnyčia, Eucharistinio Jėzaus seserys ir Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras.